








Oferta dla instalatorów i firm montażowych
Lepsze ceny po zalogowaniu
Załóż konto instalatora i uzyskaj dostęp do cen hurtowych, niedostępnych w sklepie detalicznym.
Przydzielony opiekun
Każdy partner otrzymuje dedykowanego opiekuna handlowego, który pomoże w doborze urządzeń i wycenach.
Świetne rabaty
Im więcej zamawiasz, tym lepsze warunki. Indywidualnie negocjowane rabaty dla stałych partnerów.
Kocioł zgazowujący drewno
BLAZE Natural Plus Certyfikowana regulacja mocy Najwyższa regulacja mocy pozwala bezpośrednio ustawić żądaną moc kotła w procentach i regulować kocioł podczas pracy. Ustawienie zmniejszonej mocy zapewnia długi czas spalania w kotle przy porównywalnej jakości spalania, jak w przypadku ustawienia mocy...
Specyfikacja techniczna BLAZE Natural Plus - 25 kW
| Producent | BLAZE Harmony |
| Seria | BLAZE Natural Plus |
| Rodzaj paliwa | Kotły na pellet |
| Gwarancja | 7 lat gwarancji |
| Najważniejsze cechy | |
| Typ urządzenia | Kocioł zgazowujący drewno |
| Maksymalna moc grzewcza | 25 kW |
| Zakres mocy / modulacja | Od 8 kW do 25 kW |
| Moce w typoszeregu | 17 kW, 25 kW, 40 kW |
| Powierzchnia grzewcza | Kocioł na drewno od 225 m2 do 275 m2 |
| Klasa efektywności | A+ |
| Lista ZUM - Numer | KZ-900285 |
| EcoDesign 2020 / Ekoprojekt | Tak |
| 5 Klasa (norma PN-EN 303-5:2012) | Tak - 5 Klasa - Najwyższa |
| Sprawność urządzenia | 90% |
| Emisja pyłów PM | < 20 (mg/m³) |
| Rodzaj paliwa | |
| Rodzaj paliwa głównego | Drewno |
| Paliwo alternatywne | Zrębka, Kostki RUF, Trocina drewniana |
| Zgazowywanie drewna | Tak |
| Zalecana wilgotność polan | <20% wilgotności |
| Eksploatacja | |
| Praca z buforem | Możliwość pracy bez bufora, Zalecane podłączenie do bufora |
| Zalecana wielkość bufora | 1000 - 1500 litrów |
| Stałopalność | 8 godzin |
| Wielkość polan drewna | 25 cm |
| Pojemność komory załadowczej | 80 litrów |
| Wymiary komory załadowczej | 330 mm x 330 mm |
| Dofinansowania | |
| Programy dofinansowań | Czyste Powietrze, Stop Smog, Dotacje gminne |
| Automatyka urządzenia | |
| Sterownik w zestawie | Tak |
| Producent sterownika | Sterownik producenta |
| Grzanie ciepłej wody | Tak - Kocioł dwufunkcyjny |
| Ilość obsługiwanych obiegów grzewczych | 0 |
| Ilość obsługiwanych zaworów mieszających | 0 |
| Obsługa bufora | Tak |
| Dawkowanie, regulacja powietrza | Ręczne sterowanie powietrzem - suwnica |
| Dane techniczne urządzenia | |
| Waga urządzenia | 340 kg |
| Szerokość | 584 mm |
| Wysokość | 1235 mm |
| Głębokość kotła | 664 mm |
| Głębokość z czopuchem | 1040 mm |
| Średnica czopucha | 150 mm |
| Możliwość przełożenia czopucha | Czopuch obrotowy |
| Komin - zalecenia | 150 mm, 6 mb, Wkład kominowy, Zewnętrzny komin systemowy |
| Pojemność wodna kotła | 40 litrów |
| Średnica przyłącza hydraulicznego | 1 1/2 cala |
| Minimalna temperatura powrotu | 55 stopni |
| Układ instalacji C.O. | Kotłownia w układzie otwartym, Kotłownia w układzie zamkniętym |
| Grubość materiału wymiennika | 6 mm |
| Materiał wymiennika | Stal kotłowa |
| Szczegóły wyposażenia | |
| Zawór ochrony powrótu | Tak - zestawie |
| Armatura schładzająca | Wężownica schładzająca |
| Rodzaj wentylatora | Wentylator wyciągowy |
BLAZE Natural Plus - 25 kW
Kocioł zgazowujący drewno - oferta dla instalatora
✓ ZUM KZ-900285★ 5 KlasaEcoDesign 2020
23 999 zł
cena brutto z VAT 23%
Dostawa gratis na terenie Polski
Dofinansowanie Czyste Powietrze · ZUM: KZ-900285
Nie masz jeszcze konta?
Załóż konto instalatora